Archiwum kategorii: Interwencje

Dzisiaj miałam okazję odwiedzić Cisową, związane z kontrowersyjną inwestycją ACCIONA na ulicy Zbożowej. Na prośbę mieszkańców, wraz z radną Mirosławą Król, postanowiłam osobiście przyjrzeć się sytuacji i zobaczyć na własne oczy zgłaszane problemy.

Dowiedz się więcej

Dzisiaj pojechałam na Pustki Cisowskie posłuchać o problemach mieszkańców związanych z Ekodoliną. Wiemy już jakie działania zostaną niedługo podjęte i będziemy monitorować reakcje miasta i spółki Ekodolina na postulaty mieszkańców.

Dowiedz się więcej

Dzisiaj miałam ostatnie spotkanie w Wydziale Edukacji w sprawie nauczycieli, którym niewłaściwie naliczano dodatki stażowe. W ciągu ostatnich miesięcy angażowałam się w opiekę nad tą grupą nauczycieli, zarówno zbiorowo, jak i indywidualnie. Odpowiadałam na ich pytania, udzielałam rad, pocieszałam, a ostatnio reprezentowałam ich podczas posiedzeń miejskiej komisji powołanej do rozwiązania tej kwestii.

Dowiedz się więcej

Władze Gdyni oszczędzają na dzieciach

W 2022 roku jako jedna z pierwszych podałam informację, że władze Gdyni oszczędzają na dzieciach. W tamtym okresie zamierzono zmniejszyć wydatki na gdyńską edukacją aż o 60 mln złotych. Z naszego badania przeprowadzonego wśród rodziców, wyszło, że aż 64% z nich dostrzegało niekorzystne skutki zmniejszenia finansowania dla przedszkoli i szkół.

Dowiedz się więcej

4/4